• ចំនួនមតិ 0 | ចំនួនចែករំលែក 0
ការ​ប្រជែង​ក្នុង​ក្របខ័ណ្ឌ​ Premier League របស់​កាំ​​ភ្លើង​ធំ Arseanl នៅ​តែ​មិនទាន់​ជោគ​ជ័យ ដ្បិត​ពួក​គេ​​មាន​បំណង​ចង់​យក​ពាន​នេះ​​ក្នុង​រជ្ជកាល​ដែល​​មាន​សក្ដានុពល​មួយ​នេះ​។ ទន្ទឹម​នឹង​នោះ Mikel Arteta ​​អ្នក​ចាត់​ការ​របស់​កាំ​ភ្លើង​ធំ​បាន​បង្ហើប​ថា ​ដើម្បី​ពង្រឹង​ឲ្យ​ដល់​គោលដៅ​ឆាប់​ក្លិប​​នឹង​ធ្វើ​រឿង​ដ៏​អស្ចារ្យ​មួយ​។
បើ​ទោះ​មិន​បាន​និយាយ​​ថា រឿង​នោះ​ជា​រឿង​អ្វី​ ប៉ុន្តែ​អ្នក​ចាត់​ខាង​លើ​បាន​ចុច​​បែប​នេះថា គឺ​​ជា​ការ​ផ្ទេរ​ដ៏​​ធំ​មួយ​សម្រាប់​ក្លិប​។ ការ​លើក​ឡើង​បែប​នេះ​ទំនង​ជា​មាន​ការ​ត្រៀម​ខ្លួន​រួច​ជា​ស្រេច​ក្នុង​ការ​នាំ​យក​កីឡាករ​ដ៏​សម្បើម​ណា​ម្នាក់​មក​ចូលរួម​ក្រុម​ ខណៈ​ដែល​កន្លង​មក​លេចឮ​ចចាមអារ៉ាម​ថា ​ពួក​គេ​កំពុង​តែ​​តាម​ប្រមាញ់​យក ​ខ្សែ​ប្រយុទ្ធ Viktor Gyokeres របស់​ក្លិប Sporting ។
អ្នក​ចាត់​ការ​ខាង​លើ​លើក​ឡើង​​ទៀត​ថា ​គ្រប់​គ្នា​ត្រូវ​ការ​ភាព​រីកចំរើន ហើយ​លោក​កំពុង​តែ​ចង់​បាន​ជម្រើស​ដ៏​ល្អ​បំផុត​មួយ​ក្នុង​ក្រុម​។ ប្រសិន​បើ​​ក្លិប​ចង់​បានភាព​ជោគជ័យ និង​កាន់​តែ​មាន​ភាព​ល្អ​ប្រសើរ​ជាង​នេះ​ដាច់​ខាត​ត្រូវ​តែ​ឆ្ពោះ​ទៅ​រក​ការ​អភិវឌ្ឍន៍​មួយ​កម្រិត​ទៀត​។